Střípky z Javořice 2019

O podzimních prázdninách jsme se tradičně vydali na srub poblíž Javořice. Počasí nám vyšlo nádherně, až na pár posledních dní, kdy už trochu přituhlo. Letos nás jel opravdu velký počet – 27! Naštěstí jsme se řídili 11. zákonem Skaut je skladný a nějak jsme se do srubu všichni namačkali. Celých 6 dnů jsme spolu běhali po lese, hráli hry, vařili si, sekali dřevo, stavěli bunkry, učili se novým věcem a hlavně jsme zas a znovu hodně nasmáli. Jednodenní výlet všichni zvládli, i když ne po zadaných trasách, ale chybami se člověk učí. Na kormidelníky čekalo překvapení v podobě nočního výsadku. Naštěstí se nám všichni ve zdraví a dokonce ještě za tmy vrátili. Poslední noc byla také určitě pro pár našich členů nezapomenutelná, poněvadž si domů odvezli slibový odznak, který od této chvíle mohou nosit na svém kroji.

Účastnící: Kosák, Sysel, Daneček, Peťa, Evča, Marťa, Pavel, Lukáš, Kyklop, Kája, Terka, Skřítek, Vojta, Kuba O., Křika, Uran, Lečo, Šárka, Agnes, Dia, Kačka, Helenka, Natka, Bety, Albus, Cézar, Fanda.

I když jsme byli zapálení tak, že jsme moc nefotili, pár fotek najdete v naší galerii.

Javořice 2019 – Letecký den
Tento záznam byl publikován v 1.OVS . Uložit odkaz do záložek.