19. 9. 2019

Oddílové/přístavní Hory

Zimní „tábor“ pro celou vodáckou rodinu!

Každoročně jezdíme s našimi plavčíky i šestkaři a s jejich rodiči na hory.

Tradiční hory probíhají v lyžařském areálu na Bílé v Beskydech. Hory jsou pro všechny věkové kategorie dětí od čtyř let. Každý den děti absolvují výuku pod vedením našich vedoucích, kteří jsou zároveň kvalifikovanými lyžařskými instruktory. Rodiče mají v časech výuky volno a lyžují, jak chtějí, běžkují, chodí na vycházky apod.

Večer se společně scházíme na večerní program, hry, kytary, apod. Kdo má Nerf pistole, tak si ji určitě vezměte s sebou.

Každá rodina má svůj vlastní pokoj, sprchy a toalety jsou na chodbě. Po celou dobu pobytu máme zajištěnou plnou penzi (v jídelně výborně vaří). Jeden odpočinkový den absolvujeme dobrodružnou výpravu a jezdíváme se koupat do nedalekého aquaparku.

Protože nás na hory jezdí opravdu hodně, a nechceme odmítat další zájemce a účastníky, proto od roku 2019 vypisujeme na každou zimu vždy dva termíny.

Letos jsou to tyto termíny:
Lednový termín = 28.1.- 3.2.2024 Přihláška

Jarní prázdniny termín – mimořádná změna místa: Čenkovice 4.2.- 9.2.2024 Přihláška
(MIMOŘÁDNĚ UBYTOVÁNÍ JEN DO PÁTKU, V PÁTEK JEŠTĚ LYŽUJEME)

Cena pro oddílové členy:
Jednotlivé ceny jsou uvedené na přihláškách

V ceně je zahrnuto:
-Ubytování
-Stravování (plné penze)
-Skipas 4 z 5 dnů

V ceně není zahrnuta:
Doprava na místo (rodiny se dopravují na místo, každé vlastními auty)