15. 9. 2019

PéTéPé

Oddíl dospělých členů

Oddíl dospělých členů je koncipován pro všechny aktivní přátele a rodiče oddílu, kteří se chtějí smysluplně scházet a mají zájem ve svém volném čase vytvářet hodnoty a podmínky pro další rozvoj celé znojemské vodácko-skautské komunity. Pro všechny, kteří nechtějí ztratit kontakt s oddílem ani po přechodu jejich dětí do starších kategorií oddílu nebo jeho vedení.

Jedná se o plnohodnotnou složku Vodáckého oddílu Neptun Znojmo a přístavu vodních skautů Neptun Znojmo.

Program oddílu PéTéPé vychází z potřeb oddílů mladších členů. Souběžně pořádá akce převážně pro rodiny a dospělé oddílových členů a jejich přátel. Zároveň se podílí na chodu oddílu dle svých časových kapacit a možností v rámci domluveného programu, který si sami tvoří.

1. Pořádání kulturních a sportovních akcí pro členy
    -Výlet na kolech pro celou rodinu
    -Běžkařský víkend
    -Vodácký bál
    -Učíme se eskymácké obraty- lekce v bazénu
    -Rodičovská divoká voda- Salza, nebo Soča
    -Posezení s kytarami pro děti i rodiče
  2. Pomoc při vedení oddílových schůzek. Pro všechny, kdo se chtějí zapojit do přípravy programu pro Plavčíky
  3. Účast na větších pracovních akcí
    -Hrabání listí v tábořištích
    -Dřevo pro topení v jedné z kluboven
    -Příprava pozemku v Boskovštejně – pozemek, na kterém v budoucnu bude stát přírodní základna pro oddíl
    -Vytrhávání Netykavky velkokvěté
    -Čistění Dyje

Rádi přivítáme nové členy.

Pavlína Kašpárková
e-mail: pavlina.kasparkova@skaut.cz