Eskymování 2020

Pro všechny PéTéPáky, vedoucí, až po mladší kormidelníky 1. OVS

Jaro už nám klepe pomalu na dveře, což znamená, že brzy vyrazíme na první rychlejší a divočejší řeky – samozřejmě se staršími dětmi a dospělými členy.
Pro všechny děti i rodiče, kteří se chtějí naučit jezdit na kajaku, je nejlepší začít s námi na bazénu, kde se nejdříve společně učíme eskymáky.
Toto jaro připadl termín na středy v dubnu. A sice 1., 8., 15., 22., a 29. 4. 2020 vždy od 20:00 do 21:00 máme domluvenou polovinu bazénu v městských lázních. Proto je kapacita omezena vždy na 8 osob v daný den.
Prosíme přihlašujte se na jednotlivé dny závazně v PéTéPácké tabulce na odkaze: https://docs.google.com/spreadsheets/d/1oAC0_A1waaLGFBMt82VUqL59ypSfWwX1fyp_LgRYgRs/edit#gid=0, všichni PéTéPáci i oddíloví vedoucí do tabulky máme přístup a můžeme tak kontrolovat, zda je v daný den plno, nebo volno 🙂
Pronájem bazénu máme zpoplatněný, tzn. stejně jako loni po každé lekci budeme od účastníků vybírat 100,- Kč.
Na bazénu bude vždy přítomen, někdo z vedoucích, kdo je schopen eskymáky učit.
Nezbývá, než otevřít své diáře, naši tabulku a začít se hlásit!
Těšíme se na všechny!