Pozastavení činnosti

Ahoj,

s vzhledem k momentální situaci vydal Junák-český skaut z.s. rozhodnutí k pozastavení skautské činnosti. Platí tak od 11.3. do odvolání. 1.OVS stejně jako ostatní oddíly v republice pozastavuje veškeré posádkové a oddílové schůzky.
Výprava do Havraníků se ruší. Ostatní výpravy zatím platí, o dalším vývoji budeme informovat.

Jde o těžký krok, který navazuje na rozhodnutí přijímané státními institucemi v souvislosti s aktuální epidemiologickou situací. Jako skauti a skautky cítíme naši společenskou odpovědnost a chceme jednat s ohledem na ochranu starších a oslabených spoluobčanů. Jsme přesvědčeni, že jde o dobrý preventivní krok ve správný čas.
Volno už teď využíváme k plánování budoucích schůzek a akcí, kde si ztracený čas snad brzy vynahradíme.
Navíc máme již rozpracovaný program na následující dny, aby se nikdo doma nenudil.

Drápy i zobákem

Tento záznam byl publikován v 1.OVS . Uložit odkaz do záložek.