Informační schůzka pro všechny rodiče 18. 9. 2020

Dobrý den a ahoj všem rodičům,
rádi bychom všechny pozvali na schůzku všech rodičů všech oddílů na Velkou poradu v pátek 18.9. 2020 v 17:00 hod.
Oddíl vždy fungoval na velmi blízké spolupráci rodičů a našich členů. Protobychom rádi všem rodičům vysvětlili strukturu oddílu, představili jednotlivé vedoucí, představili dlouhodobou vizi výchovy dětí v oddíle od nejmladších po nejstarší, provázanost mezi jednotlivými subjekty, které na Vodárně fungují a kdo je jejich zástupce. Krátce zabrousíme i do zásadních akcí školního roku 2020/21.
Prosíme, z dlouhodobého hlediska fungování našich dětských členů, Vás jakožto rodičů a nás jakožto vedoucích, berte tuto schůzku jako nejdůležitější v tomto roce.

Doprovodný program:
Vezměte s sebou i děti, bude pro ně přichystán ohýnek, buřtíky, hřiště atd. Po skončení porady, která bude cca na 1,5 hod.  posedíme na Vodárně při neformálním povídání o oddíle, akcích, o dětech a jejich potřebách v oddíle apod. Kdo umí a může vezměte s sebou hudební nástroje (kytary, klávesy, bicí ;-))
Na všechny se moc těšíme.
Za všechny vedoucí Plavčíků, Šestek a 1. OVS
David