Střípky ze 3 jezů

Letošní 3 jezy jsou za námi. Byl to ročník se spoustou “poprvé”. (Teda minimálně co my pamatujeme 😃 )

-Poprvé se nám cvakla posádka. Roveři se však zvládli zachránit bez cizí pomoci a dojeli do cíle. Navíc mají nejvíce fotek!
– Poprvé nám jela loď s provazem celou dobu ve vodě. Naše skautky nesmutní a už teď jsou odhodlané se příště dostat na bednu.
– Poprvé jsme nezískali medaile. Nevadí! Zamakali jsme, užili si to a příští rok je mám v kapse.

Roveři a Rangers – 7. místo
Skautky – 9. místo
Skauti – 9. a 17. místo z 40 posádek
Open dospělí – 7. místo z 30 posádek

Díky všem, kdo se letos zúčastnili! Ač nám nepřálo počasí a konkurence byla silná, nikdo to nevzdával, nenechal zbytek posádky ve štychu a všichni neskutečně dřeli až do cíle. Vědomí toho je pro nás větší odměna než cokoliv jiného.

Také moc děkujeme Skauti Lužice za půjčení a dopravu lodě. Roste nám tam nová silná konkurence a my se nemůžeme dočkat až znovu změříme síly.

Na obrázku může být: one or more people, people sitting, child, outdoor a water