PTP registrace + náhled do novoročního programu

Prosincovou PTP schůzku nakonec zabily “rýmičky”, “teplůtečky”, “nachlazeníčka” a “kašílečky”. Ale ani ty jsme nechtěli šířit. Tak tedy rychle, co bylo na prosinec připraveno:

abyste mohli pokračovat jako členové PéTéPé oddílu, je třeba zaplatit registraci:

Částka registrace zůstala stejná jako loni, tedy 400,- Kč

Číslo transparentního účtu na kterém si můžete zkontrolovat příchozí platbu je 2701960652 / 2010

VS pro oddíl PéTéPé je 103

Zpráva pro příjemce: Jméno a příjmení člena, za které, je registrace placenaDŮLEŽITÉ!! BEZ TOHO NEJSME SCHOPNI PLATBU SPÁROVAT SE ČLENEM

(náhled na transparentní účet: https://ib.fio.cz/ib/transparent?a=2701960652)

A proč byste měli registraci platit? No přeci abyste se stali plnohodnotnými členy PéTéPé. Covid nám dost omezil zimní možnosti, ale na jaře už snad bude lépe a můžete se těšit na nějaké specialitky (ochutnávka viz. níže). A v neposlední řadě registrací podpoříte skauting.

1. Na nový rok vás zveme na společnou  Novoroční vycházku /venku v rozestupech a s dětmi/ – sraz v jednu v Havraníkách, cesta k Seasfildově kameni – Popice a zpět. Tož si zablokujte odpoledne :).
  1. Nahlédnutí do programu na rok 2022
    1. novoroční vycházka
    2. hory (ať pololetní nebo jarně-prázdninové)
    3. ples
    4. voda divočejší dubnová jednoodpolední
    5. ovládání lodi pro začátečníky (Dyje u vodarny)
    6. plavčický tábor

V neposlední řadě vám přejem klidné a zdravé svátky a těšíme se na setkání v novém roce.

Tento záznam byl publikován v PéTéPé . Uložit odkaz do záložek.