Květnová Dyje 2022

Ahoj, dobrý den,

po dlouhém řešení na jaký úsek Dyje pojedeme vám konečně posíláme k info k nadcházejícímu víkendu. Pojedeme z Krhovic do Drnholce od 13 do 15. května. Věřím, že jen málo z nás se někdy na řece podívalo za Hevlín. 🙂

Sraz: v pátek 14:30 u pošty na nádraží.
Návrat: v neděli 14:54 na autobusovém nádraží.
Ve čtvrtek 12.5. proběhne nakládačka – zabalíme si věci do barelů a nachystáme si pádla a vesty. Buďte prosím v 18:15 na vodárně. Kdo by nemohl, musí si zabalit dříve v týdnu, barel dát do klubovny a oznámit nám to.
Jako vždy jedeme v komplet krojovém. Kdo nemá kroj, má na sobě kroj. tričko a šátek.

VS: 207
Č. Účtu: 2701960652/2010
Zkontrolovat platbu můžete tady.

S sebou: Jídlo na pátek, spacák, karimatka, kroj (příp. krojové triko), oblečení dle počasí, oblečení na spaní, oblečení na vodu, plavební boty, ručník, plavky (obojí dle počasí),  pláštěnka ( či nepromokavá bunda), pokrývka hlav, ešus, láhev na vodu (alespoň litr a půl), lžíce, ostrý nůž, zápalky, zápisník, tužku, provaz, baterka, šátek, hygienické potřeby, opalovací krém, repelent. Starší ISIC/občanku do vlaku.

Kdo chce jet, nechť se nahlásí Peti na e-mail a zaplatí účastnický poplatek.
V případě dotazů se na nás obraťte.

Petra Veselá – Peťa
E-mail: petra.vesela@skaut.cz